Formazing (8.x-2.8) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
