Formazing (8.x-2.91) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Asc
ht: Mont
