Formazing (8.x-3.01) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Changed
ca: Canviat

en: Form name
ca: Nom del formulari

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Sort
ca: Ordenació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Master
ca: Mestre

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
