Formazing (8.x-3.01) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Recipients
he: נמענים

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Field type
he: סוג שדה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Changed
he: השתנה

en: Form name
he: שם השדה בטופס

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Sort
he: מיון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Text value
he: ערך טקטואלי

en: Langcode
he: קוד שפה
