Formazing (8.x-3.03) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Form name
af: Vormnaam

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Master
af: Meester
