Formazing (8.x-3.03) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana
