Formazing (8.x-3.04) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Form name
fi: Lomakkeen nimi

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Sort
fi: Järjestä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: The maximum length of the field in characters.
fi: Kentän maksimipituus merkkeinä.

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Master
fi: Isäntä

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Langcode
fi: Kielikoodi

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
