Formazing (8.x-3.04) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Form name
ka: ფორმის სახელი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add field
ka: ველის დამატება
