Formazing (8.x-3.5) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Form name
eu: Inprimakiaren izena

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: Text value
eu: Testu balioa
