Formazing (8.x-3.5) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
