Formazing (8.x-3.5) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Authored by
ne: लेखक

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
