Formazing (8.x-3.5) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Field type
sl: Tip polja

en: Authored by
sl: Avtor

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Form name
sl: '%name' blok

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: About
sl: O modulu

en: Edit field
sl: uredi polje
