Formazing (8.x-3.01) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
