Formazing (8.x-3.5) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Changed
sk: Zmenené

en: Form name
sk: Názov formulára.

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Text value
sk: Text

en: Langcode
sk: Kód jazyka

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
