Form Block (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Category
he: קטגוריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Form mode
he: מצב טופס
