Form Block (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: User registration form
id: Formulir registrasi pengguna

en: Category
id: Kategori

en: Default
id: Bawaan

en: Node type
id: Jenis node

en: Form mode
id: Mode borang

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
id: Anda tidak dapat mengirim lebih dari %limit pesan dalam @interval. Coba lagi nanti.
