Form Block (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Node type
nl: Node-type

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Site-wide contact form
nl: Website-contactformulier

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
nl: U kunt niet meer dan %limit berichten per @interval versturen. Probeer het later nog eens.
