Form Block (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Category
sv: Kategori

en: Default
sv: Förvald

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Site-wide contact form
sv: Formulär för webbplatsen kontaktformulär

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
sv: Du kan inte skicka mer än %limit meddelanden inom @interval. Försök igen senare.
