Form Block (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Category
ar: التصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ar: لا يمكنك إرسال أكثر من %limit من الرسائل في @interval. حاول مرة أخرى لاحقا.
