Form Block (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: User registration form
es: Formulario de registro de usuario

en: Category
es: Categoría

en: Default
es: Por defecto

en: Node type
es: Tipo de nodo

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Site-wide contact form
es: Formulario de contacto de todo el sitio web

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
es: No le está permitido enviar más de %limit mensajes en @interval. Inténtelo después.
