Form Block (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %limit žinučių per @interval. Pabandykite vėliau.
