Form Block (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Category
lv: Kategorija

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Site-wide contact form
lv: Vietnes mēroga kontaktforma
