Form Block (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: Category
uk: Категорія

en: Default
uk: Базово

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Site-wide contact form
uk: Загальносайтова контактна форма

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
uk: Ви не можете надіслати понад %limit повідомлень за @interval. Спробуйте пізніше.
