Form Block (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: User registration form
vi: Form đăng ký tài khoản

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Default
vi: Mặc định

en: Node type
vi: Kiểu node

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
vi: Bạn không thể gửi thư liên hệ nhiều hơn %limit thư trong vòng @interval. Vui lòng thử lại sau.
