Form Block (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Form mode
fi: Lomakemuoto

en: Site-wide contact form
fi: Sivustonlaajuinen yhteydenottolomake

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
fi: Voit lähettää enintään %limit viestiä @interval aikana. Yritä myöhemmin uudelleen.
