Form Block (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Category
it: Categoria

en: Default
it: Predefinito

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Form mode
it: Modalità form

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
it: Non puoi inviare più di %limit messaggi in @interval. Riprova più tardi.
