Form Block (2.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
az: @intervalda %limit -dən çox mesaj göndərə bilməzsiniz. Biraz sonra yenidən cəhd edin.
