Form Block (2.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
be: Вы не можаце адправіць больш чым  %limit паведамленняў у @interval. Паспрабуйце зноў пазней.
