Form Block (2.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Category
ca: Categoria

en: Default
ca: Per defecte

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ca: No podeu enviar més de %limit missatges en @interval. Proveu-ho més tard.
