Form Block (2.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Category
da: Kategori

en: Default
da: Standard

en: Node type
da: Indholdstype

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Site-wide contact form
da: Global kontaktformular

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
da: Du kan ikke sende flere end %limit beskeder pr. @interval. Prøv igen senere.
