Form Block (2.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
hr: Ne možete poslati više od %limit poruka unutar @interval. Pokušajte ponovno kasnije.
