Form Block (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Category
tr: Kategori

en: Default
tr: Varsayılan

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
tr: @interval sürede %limit adetten fazla ileti gönderemezsiniz. Daha sonra tekrar deneyin.
