Form Block (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Category
sk: Kategória

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Site-wide contact form
sk: Kontaktný formulár pre celú lokalitu

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
sk: Nemôžte odoslať viac ako %limit správ za @interval. Skúste to neskôr.
