Form Block (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User registration form
ru: Форма регистрации пользователя

en: Category
ru: Категория

en: Node type
ru: Тип материала

en: Node form
ru: Форма материала

en: Site-wide contact form
ru: Контактная форма сайта

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ru: Вы не можете отправить более %limit сообщений в @interval. Попробуйте позже.
