Form Block (8.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Category
el: Κατηγορία

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Site-wide contact form
el: Καθολική φόρμα επικοινωνίας ιστοτόπου

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
el: Δεν επιτρέπεται να στέλνετε περισσότερα από %limit μηνύματα μέσα σε @interval. Ξαναδοκιμάστε αργότερα.
