Form Block (8.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User registration form
gl: Formulario de rexistro de usuario/a.

en: Category
gl: Categoría

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Site-wide contact form
gl: Formulario de contacto do sitio

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
gl: Non pode enviar máis de %limit mensaxes en @interval. Ténteo de novo máis tarde.
