Form Block (8.x-1.0-beta8) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: User registration form
de: Benutzerregistrierungsformular

en: Category
de: Kategorie

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Site-wide contact form
de: Kontaktformular der Website

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
de: Sie können nicht mehr als %limit Nachrichten innerhalb @interval versenden. Versuchen Sie es später wieder.
