Form Block (8.x-1.0-beta8) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: User registration form
ja: ユーザー登録フォーム

en: Category
ja: カテゴリー

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
ja: %limit 通以上のメールを @interval 以内に送信することはできません。しばらく経ってからもう一度試してください。
