Form Block (8.x-1.0-beta8) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: User registration form
no: Skjema for brukerregistrering

en: Category
no: Kategori

en: Node type
no: Innholdstype

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
no: Du kan ikke sende flere enn %limit meldinger per @interval. Prøv igjen senere.
