Forms Steps (8.x-1.0-rc1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
