Forms Steps (8.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Content type
se: Šládja
