Forms Steps (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Link visibility
sk: Viditeľnosť odkazov

en: Step
sk: Krok

en: Cancel label
sk: Zrušiť popis

en: Form mode
sk: Režim formulára

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
