Forms Steps (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Link visibility
uk: Видимість посилання

en: Step
uk: Крок

en: Cancel label
uk: Відміна оцінки

en: Steps
uk: Кроки

en: Form mode
uk: Режим форми

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва. Може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Cancel Button
uk: Кнопка Скасувати

en: Canceled.
uk: Скасовано.

en: Routes
uk: Маршрути

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
uk: Машино-читабельна назва має бути унікальною і містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. Крім того, вона не може бути зарезервованим словом "custom".
