Forms Steps (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Link visibility
cs: Viditelnost odkazu

en: Cancel label
cs: Zrušit popisek

en: Route
cs: Cesta

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Form mode
cs: Režim formuláře

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Internal path
cs: Interní cesta

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní strojově čitelný název. Může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
