Forms Steps (8.x-1.0-rc4) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Url
ka: ბმული

en: Language code
ka: ენის კოდი
