Forms Steps (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik. Namung kudu ngandhut huruf cilik, angka lan garis ngisor.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
