Forms Steps (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Route
gu: માર્ગ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
