Forms Steps (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Route
mr: मार्ग

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
