Forms Steps (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Link visibility
cy: Gwelededd dolen

en: Cancel label
cy: Canslo label
