Forms Steps (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Forms
is: Form

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Url
is: Vefslóð

en: Workflow Name
is: Nafn á vinnuflæði

en: Language code
is: Tungumálskóði
